Vi er en hyggelig gjeng teknologer, designere, produktutviklere og rådgivere

Vi er opptatt av å identifisere og jobbe med problemer verdt å løse, og vi er glade i å dele og jobbe på tvers! 🤓

Møt menneskene og lær mer om Escio

Espen Holje

Daglig leder / partner
eh@escio.no
+47 977 36 111

Ine Pettersen

Prosjektleder
ine@escio.no
+47 909 82 902

Marianne Brattrud

Prosjektleder
marianne@escio.no
+47 452 81 711

Eirik Gustavsen

Salg- og markedsansvarlig
eirik@escio.no
+47 926 39 973

Mari Bjerck

CX/UX researcher
mari.bjerck@escio.no
476 59 512

Aleksander Steen

Utvikler
aleksander@escio.no
+47 474 72 580 (tast 1)

Daniel Syvertsen

Senior interaksjonsdesigner
daniel@escio.no
+47 958 00 837

Joakim Pedersen

Seniorutvikler
jp@escio.no
+47 47472580 (tast 1)

Erik Wien

Seniorutvikler, tech lead, partner
ew@escio.no
+47 47 472 580 (tast 1)

Eirik Masteholtet

Utvikler
eirik.masteholtet@escio.no

Heidi Rognstad

Tjenestedesigner
heidi.rognstad@escio.no

Bruno Santos

Utvikler
bruno.santos@escio.no

Kristoffer Klevenberg

Seniorutvikler
kristoffer@escio.no
+47 911 24 647

Tonje Vik Jevard

Prosjektleder
tonje@escio.no
+47 986 01 003