Vi er en hyggelig gjeng teknologer, designere, produktutviklere og rådgivere

Vi er opptatt av å identifisere og jobbe med problemer verdt å løse, og vi er glade i å dele og jobbe på tvers! 🤓

Møt menneskene og lær mer om Escio

Mari Bjerck

Forretningsantropolog
mari.bjerck@escio.no
476 59 512

Espen Holje

Daglig leder / partner
eh@escio.no
+47 977 36 111

Håvard Narvesen

Prosjektleder / seniorutvikler / partner
hn@escio.no
+47 99035053

Thea Romsås

Interaksjonsdesigner - sommervikar

Tonje Vik Jevard

Prosjektleder
tonje@escio.no
+47 986 01 003

Erik Wien

Seniorutvikler, tech lead, partner
ew@escio.no
+47 47 472 580 (tast 1)

Karen Stampen

Prosjektleder
karen@escio.no
+47 4520 7900

Kristoffer Klevenberg

Seniorutvikler
kristoffer@escio.no
+47 911 24 647

Ine Pettersen

Prosjektleder
ine@escio.no
+47 909 82 902

Joakim Pedersen

Seniorutvikler
jp@escio.no
+47 47472580 (tast 1)

Daniel Syvertsen

Senior interaksjonsdesigner
daniel@escio.no
+47 958 00 837

Terje Krogstad

Teknisk prosjektleder, seniorutvikler
terje@escio.no
+47 959 72 382

Aleksander Steen

Utvikler
aleksander@escio.no
+47 474 72 580 (tast 1)